Drodzy Rodzice – witamy po przerwie wakacyjnej i zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ważnymi informacjami.

Nowy rok szkolny zaczynamy w dniu 1.09.2021. Przyprowadzamy dzieci do godziny 8:30.
Każde dziecko powinno mieć ze sobą obuwie na przebranie (kapcie), ubranie na zmianę,
w razie nieprzewidzianego zdarzenia.
Dzieci będzie można odprowadzić do szafki w szatni (kilkoro rodziców, najlepiej jeden rodzic dla jednego dziecka – prosimy o cierpliwość
i słuchanie poleceń pań dyżurujących).

W przedsionku każdego wejścia będą wystawione listy z dziećmi i ich lokalizacja grupowa. Jeśli pogoda pozwoli listy będą też przed wejściami, aby móc sprawdzić, zanim wejdziecie Państwo do przedszkola. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Prosimy również o zapoznanie się w wytycznymi MEiN, MZ i GIS w sprawie COVID. Są to wytyczne dla szkół, ale w większości dotyczą także uczestniczenia w zajęciach przedszkolnych.