Drodzy Rodzice.
WRACAMY!!! Kończymy pracę zdalną i w poniedziałek 19 kwietnia wracamy do przedszkola.

Dziękujemy za Waszą pracę w domu z dziećmi, dziękujemy za wszystkie zdjęcia i miłe słowa.
Jednocześnie bardzo cieszymy się z tego, że znów możemy wrócić do pracy.

Nadal jednak prosimy o przestrzeganie zasad, o których przypominamy co pewien czas. Do przedszkola przychodzą tylko ZDROWE dzieci, jeśli zauważymy jakiekolwiek oznaki choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, ból brzucha) będziemy informować o tym rodziców i prosić o niezwłoczne odebranie dziecka z przedszkola. Nie przyprowadzajcie dzieci, które dzień wcześniej miało problemy żołądkowe – po pierwsze maluch jest osłabiony, po drugie zaraża innych.

Każdy z nas spragniony jest normalnego funkcjonowania, ale dbajmy o siebie nawzajem. Część naszych pracowników w najbliższym czasie będzie szczepiona drugą dawką – musimy być zdrowe.

Życzymy zdrowia i zdrowego rozsądku.