Z przyjemnością przedstawiamy laureatów  szkolnego konkursu „Mój przyjaciel Miś”  zorganizowanego online  przez świetlicę i bibliotekę szkolną z okazji  Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Konkurs był dedykowany uczniom klas 1-3, a zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia-maskotki. Można też było zilustrować misia-bohatera literatury dziecięcej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i ogłaszamy :

Wszystkie nadesłane prace zostają wyróżnione i nagrodzone !!!!

Nagrody ( otrzymują wszyscy uczestnicy) zostaną wręczone z chwilą powrotu do szkoły, tymczasem zapraszamy do obejrzenia nadesłanych prac.

Z przyjemnością przedstawiamy laureatów  szkolnego konkursu „Mój przyjaciel Miś” zorganizowanego online  przez świetlicę i bibliotekę szkolną z okazji  Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i ogłaszamy :

Wszystkie nadesłane prace zostają wyróżnione i nagrodzone !!!!