1. Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt organizowany przez SOS Gimnazjum nr 13 wKatowicach, I miejsce.
  2. Kinder + Sport – trójki chłopców (ćwierćfinał Mistrzostw Śląska, IV etap rozgrywek Minisiatkówki).
  3. Kinder + Sport – trójki dziewcząt (półfinał Mistrzostw Śląska, V etap rozgrywek Minisiatkówki).
  4. II Memoriał Karoliny Borończyk w Minisiatkówce dziewcząt, I miejsce.
  5. Turniej Finałowy Minisiatkówki dziewcząt o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych, II miejsce.
  6. Turniej Orlik Volleymania 2016, II miejsce.
  7. Turniej Finałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej dziewcząt, II miejsca (klasyfikacja drużynowa).
  8. Turniej Finałowy o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej dziewcząt, I miejsce pary A.Wnuk/K.Sema.
  9. Turniej Minisiatkówki Trójek Dziewcząt – Giszowiec Cup 2016, II miejsce.
  10. V międzynarodowy Turniej Siatkówki Klubowej im. Czesława Fojcika 2016 w Żorach, III miejsce.