EDYCJA 2021/2022

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła weźmie udział w tegorocznym konkursie czytelniczym KATOWICKA WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW. Będziemy także ubiegać się o CERTYFIKAT PLACÓWKI PROMUJĄCEJ CZYTELNICTWO.

W tym roku szkolnym, aby powalczyć o tytuł Szkolnego Finalisty wystarczy przeczytać 5 książek (czasem tylko zaznaczony przez organizatorów konkursu fragment), wypełnić test do przeczytanej książki i zwrócić go do jednego ze szkolnych koordynatorów:

1. Pani Ewa Lyszczyna –biblioteka
  2. Pani Izabela Pośpiech-sala nr 35

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów formularza zgody  – link do formularza :

na udział w konkursie i dostarczenie go do koordynatorów drogą elektroniczną ( skan zgody) na adres:

biblioteka.swietlicasp29@gmail.com

lub osobiście w bibliotece szkolnej, (zgodę może dostarczyć także uczeń) do dnia 30 listopada 2021 roku

Rozpoczynamy więc szkolny etap konkursu, który trwać będzie aż do 31 marca przyszłego roku. Można zgłosić się/zapisać w bibliotece szkolnej lub u koordynatora – p. I. Pośpiech- sala nr 35) i zgodnie z regulaminem  przeczytać określoną ilość książek w całości lub wyznaczone przez organizatora fragmenty. Szczegółowe informacje i formularze są dostępne u koordynatorów.

Uczniowie, którzy przystąpią do konkursu będą mogli zalogować się na platformie Wielkiej Ligi Czytelników i śledzić wszelkie informacje dotyczące swojego udziału w konkursie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia !!!

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem :

KONKURS WLC.docx