Działamy !!!! 

Czy wiesz, że są prezenty, które mogą uratować życie? Jak wywołać uśmiech na twarzy dziecka? W jaki sposób podarować wyjątkowy prezent?

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania, zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym „Moc Prezentów UNICEF”.

Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, cieszy nas także, gdy jesteśmy nimi obdarowywani. Niestety na świecie są dzieci, dla których największym marzeniem jest być zdrowym, prawidłowo się rozwijać oraz chodzić do szkoły i uczyć się. Możemy wspólnie pomóc spełnić marzenia tych dzieci i podarować im najcenniejszy prezent. 

W ramach projektu „Moc Prezentów UNICEF” zapraszamy Was do zapoznania się z działaniami UNICEF na świecie. Poznacie historię dzieci z Gwatemali, których życie zmienił huragan. Straciły wszystko, co było im bliskie i znane. Takich historii dzieci, dotkniętych skutkami kataklizmu czy mieszkających w najbiedniejszych regionach bez odpowiednich warunków do życia, są tysiące. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest natychmiastowa pomoc, UNICEF działa od razu. Pomaga, dostarczając produkty humanitarne, dzięki którym dzieci i ich rodziny są bezpieczne i mogą funkcjonować. 

Prezenty bez Pudła to najskuteczniejsza forma pomagania. Chcemy przedstawić Wam, w jaki sposób UNICEF zmienia życie dzieci dzięki tym produktom i zachęcić Was do przyłączenia się do pomocy. Szczegółowe informacje na lekcjach wychowawczych ! Zachęcamy do udziału w projekcie !!!!