OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA POWIATOWE

EDYCJA 2022/2023

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału  w tegorocznym ogólnopolskim konkursie:

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

W bieżącym roku szkolnym, aby powalczyć o tytuł Szkolnego Finalisty i tym samym reprezentować szkolę w kolejnym etapie konkursu  wystarczy przeczytać 5 książek (czasem tylko zaznaczony przez organizatorów konkursu fragment książki), wypełnić test do przeczytanej książki i zwrócić go do jednego ze szkolnych koordynatorów:

  1. Pani Ewa Lyszczyna –biblioteka
  2. Pani Izabela Pośpiech-sala nr 33

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów formularza zgody i podanie indywidualnego adresu e-mail koniecznego do aktywacji konta uczestnika na platformie Wielkiej Ligi Czytelników.

 Regulamin konkursu i link do strony z formularzem zgody:

  www.wielkaliga.pl

Formularz zgody można także pobrać u koordynatorów (p. E. Lyszczyna – biblioteka szkolna, p. I. Pośpiech – sala nr 33), zgodę należy  dostarczyć do dnia 20 listopada 2022 roku.

Uczniowie, którzy przystąpią do konkursu będą mogli zalogować się na platformie Wielkiej Ligi Czytelników i śledzić wszelkie informacje dotyczące swojego udziału w konkursie.

Wykaz książek do przeczytania (z listy uczestnik konkursu samodzielnie wybiera do przeczytania 5 książek) jest dostępny w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy i życzymy powodzenia !!!