PODARUJ SWÓJ 1% SZKOLE!!!

PODARUJ SWÓJ 1% SZKOLE!!! 
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 29 w Katowicach!
Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwi pozyskiwanie przez Radę Rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.
Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.
Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2018 cel szczegółowy „RR SP 29 W KATOWICACH
Z góry dziękujemy!!!

PODARUJ SWÓJ 1% SZKOLE!!!