Szanowni Państwo.

Dyrektor ZSP nr 10 powołując się na decyzję Premiera Rady Ministrów z dnia 11.03.2020r. informuje, że od jutra przedszkole i szkoła zawieszają działania edukacyjne. W czwartek i w piątek tj. 12.03 i 13.03.2020r. będą jeszcze pełnione dyżury w naszych placówkach ( zajęcia opiekuńcze ) dla dzieci tych państwa, którzy nie będą mogli zapewnić opieki w domu. Od poniedziałku tj. od 16.03.2020r. do 25 03.2020r wprowadzona zostaje decyzja o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych w całym kraju.

Cytując Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego – „Ogromny i gorący apel do wszystkich, którzy będą przez 14 dni nie chodzili do szkoły, na uczelnie. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. Ten błąd został popełniony we Włoszech. Młodzież, która nie chodziła do szkół, wychodziła do klubów. To jest czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluje o odpowiedzialność.” ”Bądźmy odpowiedzialni i postarajmy się z rozsądkiem spędzić ten czas w domu”.

Dlatego proszę o pozostawienie dzieci w domach oraz unikania jakichkolwiek wyjść dzieci na place zabaw, treningi czy do galerii handlowych.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10

Ryszard Szymura

W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że:

1. Odwołane zostaje zebranie dla Rodziców dzieci 6-letnich.

2. Nowy termin warsztatów florystycznych zostanie podany w późniejszym terminie.

3. Nie mamy jeszcze informacji dotyczących rekrutacji do przedszkola.

Wszelkie informacje będą zamieszczane tutaj i na naszym profilu FB.

UWAŻAJCIE NA SIEBIE, DBAJCIE O HIGIENĘ