Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

Informujemy o możliwości odbioru kompletów podręczników  na rok szkolny 2024/2025

dla uczniów klasy czwartej, szóstej i siódmej  od dnia 28 sierpnia br.

Podręczniki będą wydawane wg podanego niżej, ustalonego harmonogramu.

HARMONOGRAM ODBIORU PODRĘCZNIKÓW:

1. Klasa 6a           28 sierpnia  (środa)                          w godzinach :   11.15 – 14.15
  2. Klasa 7a           29 sierpnia (czwartek)                     w godzinach :   11.15 – 14.15
  3. Klasa 4a, 4bs   30 sierpnia ( piątek)                          w godzinach:   13.00 – 14.30

Uczniów, którzy nie mogą odebrać podręczników w podanych terminach zapraszamy do biblioteki szkolnej w dniu 2 wzrześnia br. w godzinach od: 11.30 – 14.00.

Podręczniki  i materiały ćwiczeniowe dla uczniów klasy pierwszej  i trzeciej zostaną przekazane uczniom przez wychowawców w dniu 2 i 3 wzreśnia br.

Uczniowie klasy: drugiej, klas piątych i klasy ósmej ze względów technicznych otrzymają podręczniki w późniejszym terminie o czym poinformujemy Państwa przez wychowawców i przez dziennik elektroniczny.

Przypominamy, że podręczniki szkolne są wypożyczane i udostępniane uczniom w danym roku szkolnym i podlegają zwrotowi tuż przed zakończeniem roku szkolnego.